Dzień Kobiet w Gminie Włodawa

Data09/03/2020 - 12:18:23

8 marca 2020 r. w świetlicy wiejskiej w Szumince zorganizowano obchody Gminnego Dnia Kobiet. Na zaproszenie odpowiedziały Panie z wszystkich sołectw Gminy Włodawa, Panie Radne oraz Sołtyski. Przybyłym życzenia złożyli Wójt Gminy Włodawa Dariusz Semeniuk, Starosta Powiatu Włodawskiego Andrzej Romańczuk, radny Rady Gminy Włodawa Adam Budzyński oraz sołtys wsi Szuminka Tomasz Stupka. Wszystkie Kobiety został obdarowane symbolicznym tulipanem, a także życzeniami ciepła, szczęścia, zdrowia i miłości.

Po części oficjalnej nadszedł czas na atrakcję zorganizowaną dla Pań w postaci warsztatów z własnoręcznego przygotowania medalionów. Udział w warsztatach niewątpliwie dostarczył Paniom wiele radości i nastroiły pozytywną energią.
Na wszystkie Panie czekał także w tym dniu pyszny obiad i słodki poczęstunek przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich w Szumince.

Na koniec tego wyjątkowego dnia wystąpił Pan Mariusz Matera ze specjalnie przygotowanym na ten dzień repertuarem, dostarczając Paniom wielu wspaniałych emocji.

Spotkanie to było integracją lokalnej społeczności ale również okazją do podziękowania Paniom za ich codzienny trud, za aktywne uczestnictwo w działaniach kulturalnych na rzecz lokalnego środowiska i Gminy.

Organizatorami Gminnego Dnia Kobiet był Referat oświaty, kultury, sportu i turystyki UG Włodawa oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Szumince.

Drogie Panie - jeszcze raz życzymy dużo, dużo zdrowia, miłości, radości na każdy dzień. Dziękujemy Wam za to, że czynicie ten świat piękniejszym i lepszym.

Dzień Kobiet w Gminie Włodawa 2020